Yanmar 3TN100, 4TN100 czujniki

W ciągłej sprzedaży wszystkie czujniki do silnika Yanmar 3TN100, 4TN100. Są to m.in. czujniki temperatury płynu chłodzącego, czujniki ciśnienia oraz inne elementy silnika. Oprócz czujników, do silnika Yanmar 3TN100, 4TN100 oferujemy inne elementy osprzętu takie jak np. regulator napięcia, przekaźnik do świec oraz wiele innych.

  • Czujniki Yanmar 3TN100E, 4TN100
  • Czujniki Yanmar 3TN100L, 4TN100

Na przykładowych wykresach widzimy, że w czasie, kiedy okna przepłukujące są otwarte, ciśnienie w tłumiku jest mniejsze od ciśnienia czynnika w skrzyni, nic więc nie przeszkadza mu wypełnić cylinder. Może się jednak zdarzyć, że linie się przetną, że ciśnienie w tłumiku będzie wyższe od ciśnienia czynnika. Wyniki osiągnięte w takich warunkach będą fatalne. Nie tylko, że moc tak pracującego silnika poważnie zmaleje, ale wskutek znacznego udziału spalin w świeżym ładunku podniesie się średnia temperatura obiegu. Następstwami tego będzie zapiekanie się pierścieni w rowkach tłoka, koksowanie się oleju na gładzi tulei, przepalanie się denka tłoka i inne.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.