Yanmar 3TN100, 4TN100 filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika Yanmar 3TN100, 4TN100 dostępne od ręki. Wysyłka
kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika Yanmar 3TN100, 4TN100 wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego. W przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania silnika.

Dostępne są również wszystkie filtry hydrauliczne i kabinowe do maszyn z
silnikami Yanmar 3TN100, 4TN100. Skontaktuj się z nami.

  • Filtry Yanmar 3TN100E, 4TN100E
  • Filtry Yanmar 3TN100L, 4TN100L

W silnikach dwusuwowych, gdy tłok jest w DMP, spaliny wciąż jeszcze uchodzą na zewnątrz, zaś świeży ładunek z przeciwnej strony wypełnia pojemność cylindra. Trudnym zadaniem jest tak skierować strugi spalin, a zwłaszcza świeżego ładunku, by z cylindra usunąć maksimum spalin i wprowadzić maksimum powietrza (mieszaniny palnej). Chodzi o to, by świeży ładunek pomógł w usunięciu spalin, a jednocześnie nie uleciał przez otwarte okna wydechowe. Stan ten trwa tak długo, dopóki tłok w powrotnej drodze ku górze nie zamknie okien przepłukujących, a w chwilę później (okna wydechowe są zawsze wyższe) wydechowych. Z tą chwilą rozpoczyna się sprężanie. Na krótko przed dojściem tłoka do GMP, następuje zapłon od świecy lub wtrysk paliwa, spalanie, po czym wszystko się powtarza.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży części do silników Yanmar, w stałej ofercie posiadamy wszystkie części zamienne zarówno oryginalne jak i z zamiennika. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.