Yanmar 3TN100, 4TN100 Pompa paliwa elektryczna i ręczna

Pompa podająca paliwo do silnika Yanmar 3TN100, 4TN100. Dostawa kurierska na całą Polskę. Pompa dostępna na miejscu lub w bardzo krótkim terminie realizacji.
Do silnika Yanmar 3TN100, 4TN100 posiadamy w ofercie wszystkie wersje pompek paliwa, zarówno elektryczne, jak i mechaniczne (ręczne). Oprócz pompy paliwa do
Yanmar 3TN100, 4TN100 w ofercie również pompa wtryskowa do tego silnika.

  • Pompa paliwa Yanmar 3TN100E, 4TN100E
  • Pompa paliwa Yanmar 3TN100L, 4TN100L

Stykanie się tych przewodów, w rozrządzie dolnozaworowym, z których jeden jest chłodny a drugi gorący, z tuleją kadłuba wpływa niekorzystnie na jej odkształcanie się, poza tym układ ten teoretycznie utrudnia, a praktycznie uniemożliwia stosowanie wstawianych (mokrych) tulei cylindrowych. Do wad wypada również zaliczyć dość trudny w trakcyjnych silnikach dostęp do regulacji luzów zaworowych oraz brak przeleżenia między skokiem zaworu i wzniosem krzywki. Jeżeli więc odmiana ta bywa jeszcze i dzisiaj spotykana, to przypisać to należy zakorzenionym tradycjom niektórych wytwórni.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży części do silników Yanmar, w stałej ofercie posiadamy wszystkie części zamienne zarówno oryginalne jak i z zamiennika. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.