Yanmar 3TN100, 4TN100 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3TN100, 4TN100. Większość wersji termostatów do Yanmar 3TN100, 4TN100 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3TN100, 4TN100 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Porowatość możemy określić jako zewnętrzną lub wewnętrzną. Zewnętrzna porowatość to stosunek objętości porów przelotowych i zewnętrznych (nieprzelotowych) do całkowitej objętości materiału filtracyjnego, natomiast wewnętrzna („martwa”, zamknięta, nieefektywna) to stosunek objętości porów zamkniętych w materiale filtracyjnym do całkowitej objętości materiału filtracyjnego.

Stan (charakter) przepływu przez materiał filtracyjny to zależność między ciśnieniem filtrowania a natężeniem przepływu cieczy określana mianem przepływu laminarnego (uwarstwionego), wtedy, gdy ta zależność jest liniowa, mianem przepływu molekularnego, gdy ta zależność jest nieliniowa, oraz mianem przepływu turbulentnego (burzliwego), gdy zależność między spadkiem ciśnienia a natężeniem przepływu jest nieliniowa, natomiast natężenie przepływu jest mniejsze niż wynikałoby to z zależności liniowej.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.