Yanmar 3TN100, 4TN100 uszczelka głowicy

Uszczelka pod głowicę do silnika Yanmar 3TN100, 4TN100.  W ofercie wszystkie uszczelki do Yanmar 3TN100, 4TN100, silnika z koparek, ładowarek, agregatów i innych maszyn budowlanych. Zadzwoń i zapytaj o cenę i czas realizacji! Większość części dostępna od ręki na naszym magazynie w Polsce. Silnika Yanmar 3TN100, 4TN100 to wysokoprężny silnika przemysłowy. Prowadzimy sprzedaż wszystkich części zamiennych do tego modelu.

  • Yanmar 3TN100E, 4TN100E
  • Yanmar 3TN100L, 4TN100L

Zjawisko detonacji jest do chwili obecnej stale badane, a poglądy na przebieg detonacji, ogniska detonacji i warunki sprzyjające występowaniu detonacji ulegają wciąż jeszcze zmianom. Bardzo przekonywujące jest następujące wytłumaczenie przebiegu detonacji: w czasie spalania paląca się część mieszaniny, nie zdążywszy dość szybko przenieść płomienia, zwiększa swą objętość sprężając gwałtownie pozostałą, nie zapaloną jeszcze, część mieszaniny palnej do granic wywołujących już nagłe, detonacyjne jej spalenie. Badania wykazały, że gdy to gwałtowne spalanie, wskutek sprężenia ponad założone ciśnienie, obejmuje swoim zasięgiem nawet niewielką część całej komory spalania (rzędu kilku procent) detonacja jest już wyraźnie słyszalna.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.