Yanmar 3TN100, 4TN100 zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 3TN100, 4TN100. Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia
uszczelek trzonka. Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 3TN100, 4TN100. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

  • Zawory i prowadnice Yanmar 3TN100E, 4TN100E
  • Zawory i prowadnice Yanmar 3TN100L, 4TN100L

Dla silników stałych pracujących przy stałej prędkości obrotowej (ściślej — w wąskich, narzuconych przez regulator granicach prędkości obrotowej) sporządza się dość często charakterystykę obciążeniową. Natomiast najbardziej wszechstronny obraz zachowania się silnika przedstawia charakterystyka uniwersalna. Robi się ją dla silników, które mogą, czy mają pracować i jako stałe i jako trakcyjne. Na jej podstawie można doskonale określić moc i obroty znamionowe silnika stałego, oraz określić zachowanie się silnika w przypadku zastosowania go do trakcji.

Nasza firma jest jednym z największych dostawców części zamiennych do silników Yanmar. Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.