Yanmar 3TN82, 4TN82 Pompa paliwa elektryczna i ręczna

Pompa podająca paliwo do silnika Yanmar 3TN82, 4TN82. Dostawa kurierska na całą Polskę. Pompa dostępna na miejscu lub w bardzo krótkim terminie realizacji.

Do silnika Yanmar 3TN82 , 4TN82 posiadamy w ofercie wszystkie wersje pompek paliwa, zarówno elektryczne, jak i mechaniczne (ręczne). Oprócz pompy paliwa do
Yanmar 3TN82, 4TN82 w ofercie również pompa wtryskowa do tego silnika.
Pompa paliwa Yanmar 3TN82E, 4TN82E

  • OMC Mustang 940
  • OMC Mustang 930
  • Toyota Huski 3SDK5

Najwygodniejszym miejscem do umieszczenia wału rozrządu jest skrzynia korbowa; ułatwia to smarowanie wału i jego napęd. Umiejscowienie to pociąga jednak za sobą konieczność zastosowania długich lasek. Stosuje się więc i inne rozwiązania, w których wał jest położony znacznie wyżej. Abstrahując od rozmaitych ubocznych powodów, które mogą wpłynąć na taką czy inną decyzję, wydaje się, że jeżeli już stosować wyższe umiejscowienie wału, to tak wysokie, by prowadzenie popychaczy można było wykonać w głowicy.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.