Yanmar 3TN82, 4TN82 pompa wody

Pompa wody do silnika Yanmar 3TN82, 4TN82, pracującego w maszynach budowlanych,wózkach widłowych oraz agregatach.
Pompa wodna Yanmar 3TN82, 4TN82 występuje w kilku wersjach – wszystkie te wersje są dostępne od ręki z naszego magazynu lub do sprowadzenie w najkrótszym możliwym terminie, wraz z dostawą spedycyjną wprost do Państwa siedziby.

Termostat Yanmar 3TN82, 4TN82
Oprócz pompy wody, do silnika Yanmar 3TN82, 4TN82 oferujemy również termostaty. Niezależnie od tego, czy poszukujesz pompy wody, czy innego elementu układu chłodzenia – skontaktuj się z naszą firmą.
Pompy wody Yanmar 3TN82E

  • OMC Mustang 940
  • OMC Mustang 930
  • Toyota Huski 3SDK5

Trzonek zaworu prowadzony jest w głowicy lub, przy rozrządzie dolnozaworowym, w kadłubie w prowadniku. Prowadnik, wykonany przeważnie z żeliwa, musi być po wciśnięciu rozwieramy na wymiar ostateczny. Stosuje się tu dość duży luz (H8/f7), by nie zakłócić właściwego osadzania się grzybka w gnieździe. Większy luz byłby jednak nie wskazany, gdyż utrudniałby odprowadzenie ciepła przez trzonek. Z tego samego powodu długość prowadnika powinna być możliwie duża, ograniczona jedynie względami konstrukcyjnymi.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży części do silników Yanmar, w stałej ofercie posiadamy wszystkie części zamienne zarówno oryginalne jak i z zamiennika. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.