Yanmar 3TN82, 4TN82 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3TN82, 4TN82. Większość wersji termostatów do Yanmar 3TN82, 4TN82 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3TN82, 4TN82 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Fikcyjna szybkość filtrowania (filtracji) to stosunek natężenia przepływu cieczy roboczej do powierzchni warstwy filtracyjnej lub do powierzchni czynnej elementu filtracyjnego z wyłączeniem powierzchni styku materiału filtracyjnego z podporami, natomiast prędkością filtrowania (średnią prędkość filtracji, średnią prędkość  filtrowanego płynu) nazywamy średnią prędkość płynu w porach obliczoną jako stosunek fikcyjnej prędkości filtrowania do porowatości dynamicznej lub całkowitej materiału filtracyjnego.

Dopuszczalnym spadkiem ciśnienia filtrowania nazywamy najwyższą różnicę ciśnień manometrycznych przed i za elementem filtrującym, przy której jest zapewniona poprawna praca wkładu filtracyjnego i elementów pomocniczych filtru pod względem funkcjonalnym i wytrzymałościowym, w czasie i warunkach przewidzianych ogólnymi wymaganiami dla filtrów. Natomiast rzeczywisty spadek ciśnienia filtrowania to różnica ciśnień przed i za elementem filtrującym (filtrem) w procesie filtrowania.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.