YANMAR 3TN82, 4TN82 wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników YANMAR 3TN82, 4TN82. Do silników YANMAR 3TN82, 4TN82 wszystkie części zamienne i filtry.
Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 3TN82, 4TN82 oferujemy również
kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka
paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna
(mechaniczna).
Zapytaj również o części zamienne do pomp 3TN82, 4TN82 Yanmara – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i
naprawę pomp Yanmara model 3TN82, 4TN82 oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.
Do każdego modelu silnika Yanmar 3TN82, 4TN82 oferujemy również filtr oleju, filtr
paliwa oraz filtr powietrza.

  • Wtryski Yanmar 3TN82E
  • OMC Mustang 940
  • OMC Mustang 930
  • Toyota Huski 3SDK5

Drugą fazą spalania w silnikach ZS jest okres, kiedy płomień rozszerza się na całą komorę, na co duży wpływ ma intensywność zawirowania. Faza ta ma również swój odpowiednik przy spalaniu w silnikach IZ, przebiega jednak zupełnie inaczej. W silnikach IZ spalanie rozpoczyna się w pobliżu świecy i rozchodzi się jakby frontem do krańców komory z szybkością równą szybkości przenoszenia płomienia, zaś w silnikach ZS wskutek wtrysku paliwa do sprężonego przez tłok powietrza powstaje prawie jednocześnie cały szereg ognisk zapłonu. Z tego powodu pierwsza cząstka zapalona może się znaleźć w dowolnym miejscu komory. Poza tym w silniku IZ w czasie odpowiadającym II fazie spalania zawarta jest w komorze cała dawka paliwa przeznaczona do spalenia w tym obiegu, natomiast w silniku ZS w czasie tej fazy wtrysk nie jest jeszcze ukończony (a w każdym razie nie powinien być ukończony), a więc w cylindrze zawarta jest tylko część dawki.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży części do silników Yanmar, w stałej ofercie posiadamy wszystkie części zamienne zarówno oryginalne jak i z zamiennika. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.