Yanmar 3TN82, 4TN82 zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 3TN82, 4TN82. Dostępne zarówno zawory ssące
głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia
uszczelek trzonka. Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 3TN82, 4TN82. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

  • Zawory i prowadnice Yanmar 3TN82E, 4TN82E
  • OMC Mustang 940
  • OMC Mustang 930
  • Toyota Huski 3SDK5

Ustalenie typu silnika, jego mocy i prędkości obrotowej, dobór najwłaściwszej komory spalania i obliczenie wymiarów głównych silnika nie stanowią jeszcze dostatecznej podstawy do rozpoczęcia projektu. Przez właściwie przemyślane zmiany w rozrządzie, właściwe dobranie układu zasilania, zmiany napełnienia, konstrukcji tłoka, przez inne warunki chłodzenia silnika mamy wpływ na charakter przebiegu i wartości określonych wielkości.

Wykorzystanie dobrych źródeł, oparcie się na wykonanych i sprawdzonych konstrukcjach jest drogą słuszną i godną polecenia, o ile tylko analiza przeprowadzona jest krytycznie, a nie sprowadza się do bezmyślnego naśladowania. Zdarza się bowiem dość często, że znana z doskonałych wyrobów wytwórnia, w związku z dawniej produkowanym typem, ze względów wyłącznie handlowych, zachowuje jakieś elementy, których wprowadzenie w nowej konstrukcji nie jest niczym uzasadnione.

Specjalizujemy się w doradztwie, serwisie oraz sprzedaży części do silinków Yanmar. Na wszystkie pytania i/lub wątpliwości odpowiadamy telefonicznie i mailowo.