Yanmar 3TN84, 4TN84 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3TN84, 4TN84. Większość wersji termostatów do Yanmar 3TN84, 4TN84 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3TN84, 4TN84 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

W teorii i praktyce występuje pojęcie niszczącego spadku ciśnienia filtrowania. Jest  to różnica ciśnień przed i za elementem filtrującym, przy której odbywa się badanie wytrzymałości mechanicznej wkładów filtrujących i zespołów pomocniczych (złącz i przewodów doprowadzających) filtru, stanowiąca najczęściej trzykrotną wartość ciśnienia próbnego. Efektywność filtrowania jest umownym wskaźnikiem oceny ilościowej zdolności zatrzymywania (lub przepuszczania) zanieczyszczeń zawartych w płynie roboczym przez filtr określany albo na podstawie parametrów konstrukcyjnych filtru albo na podstawie doświadczalnych badań parametrów zanieczyszczeń przed i za filtrem w procesie filtrowania lub też w inny sposób.

Dokładność oczyszczania filtru to wymiar najmniejszych cząstek zanieczyszczeń zatrzymywanych przez filtr, natomiast absolutna dokładność oczyszczania filtru to wymiar najmniejszych cząstek zanieczyszczeń podawany najczęściej w mikrometrach zatrzymywanych przez filtr w ilości 100%  lub 99,99% ogólnej liczby mierzalnych zanieczyszczeń. Nominalna dokładność oczyszczania filtru jest wymiarem najmniejszych cząstek zanieczyszczeń podawanym najczęściej w mikrometrach zatrzymywanych przez filtr w umownej ilości z ogólnej liczby mierzalnych zanieczyszczeń (w ilości wynoszącej najczęściej 98%, 95% lub 50%).

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.