Yanmar 3TN88, 4TN88 Pompa paliwa elektryczna i ręczna

Pompa podająca paliwo do silnika Yanmar 3TN88, 4TN88. Dostawa kurierska na całą
Polskę. Pompa dostępna na miejscu lub w bardzo krótkim terminie realizacji.
Do silnika Yanmar 3TN88, 4TN88 posiadamy w ofercie wszystkie wersje pompek paliwa, zarówno elektryczne, jak i mechaniczne (ręczne). Oprócz pompy paliwa do
Yanmar 3TN88, 4TN88 w ofercie również pompa wtryskowa do tego silnika.

  • Pompa paliwa Yanmar 3TNC88
  • Pompa paliwa Yanmar 4TNC88W
  • Takeuchi TB153FR

Do niedawna, chyba niesłusznie, napęd skośnych zaworów uchodził za trudny i kosztowny. Łączyło się to z rozwiązaniem, w którym skośne zawory napędzane są od wałka umieszczonego na głowicy. Nie jest to jednak rozwiązanie jedyne, możliwy jest także napęd skośnych zaworów laskami od wału umieszczonego w skrzyni korbowej. Należy przypuszczać, że układy takie, gwarantujące lepsze napełnienie cylindra, będą coraz chętniej stosowane. Radykalnie rozwiązuje sprawę większa liczba zaworów, przy czym decyzję często ułatwia, a nawet wymusza, typ zastosowanej komory spalania. Centralne umieszczenie wtryskiwacza, względnie komory wstępnej jest w szybkobieżnych silnikach nie do pomyślenia w układzie dwuzaworowym. Niewątpliwie zwiększenie liczby zaworów obsługujących cylinder utrudnia ich napęd, a co gorsze, komplikuje poważnie odlew głowicy. Że problem jest trudny, świadczy najlepiej fakt licznych pomysłów i patentów pojawiających się w prasie technicznej.

Specjalizujemy się w doradztwie, serwisie oraz sprzedaży części do silinków Yanmar. Na wszystkie pytania i/lub wątpliwości odpowiadamy telefonicznie i mailowo.