Yanmar 3TN88, 4TN88 świece żarowe

Świece żarowe do silnika Yanmar 3TN88, 4TN88 dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o
wycenę. Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach,
w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do
Twojego Yanmar 3TN88, 4TN88 możesz zostać poproszony o podanie większej ilości
informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę
pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika Yanmar 3TN88, 4TN88. Zalecana jest
regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na
wszystkie cylindry.

  • Świece żarowe Yanmar 3TNC88
  • Świece żarowe Yanmar 4TNC88W
  • Takeuchi TB153FR

Ścisłość, ustalonych na podstawie obliczeń, podkrytycznych prędkości obrotowych można sprawdzić na wykonanym i pracującym, silniku za pomocą urządzeń zwanych torsjografami. Urządzenia te nie tylko wykrywają samo istnienie drgań (przy rezonansach niższych rzędów są one prawie niewidoczne i niewyczuwalne), ale określają, przy sprzężeniu ich z analizatorami czasowymi, liczbę drgań na minutę, co pozwala określić rząd rezonansu.

Dla wyrównoważenia silnika konieczne jest zapoznanie się z dynamiką układu korbowego. Jego wielkościami charakterystycznymi są: promień korby i długość korbowodu. Do rozważań wprowadzono takie pojęcia jak: równanie drogi tłoka, jego prędkości i przyspieszenia w funkcji kąta obrotu korby. Poza siłami I i II rzędu (siły bezwładności mas będących w ruchu posuwisto-zwrotnym), które w razie niewyrównoważenia przenoszą się na fundament, występują jeszcze w układzie korbowym siły odśrodkowe mas będących w ruchu obrotowym. Do mas tych należą: czop korbowy, części ramion wału i znaczna część masy korbowodu (ok. 75% całości).

Nasza firma jest jednym z największych dostawców części zamiennych do silników Yanmar. Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.