Yanmar 3TN88, 4TN88 uszczelka głowicy

Uszczelka pod głowicę do silnika Yanmar 3TN88, 4TN88.  W ofercie wszystkie uszczelki do Yanmar 3TN88, 4TN88 silnika z koparek, ładowarek, agregatów i innych maszyn budowlanych. Zadzwoń i zapytaj o cenę i czas realizacji! Większość części dostępna od ręki na naszym magazynie w Polsce.

Silnika Yanmar 3TN88, 4TN88 to wysokoprężny silnika przemysłowy. Prowadzimy
sprzedaż wszystkich części zamiennych do tego modelu.

  • Yanmar 3TNC88
  • Yanmar 4TNC88W
  • Takeuchi TB153FR

W obu silnikach — parowym i spalinowym — ciepło zawarte w paliwie jest przetwarzane na pracę mechaniczną, z tą różnicą, że w silnikach spalinowych zamiana ta odbywa się bezpośrednio. Zrozumiałe jest, że spalanie paliwa w cylindrze silnika jest korzystniejsze (sprawniejsze) niż pod kotłem, gdyż nie ma wówczas strat cieplnych wynikających z pośrednictwa kotła i przewodów parowych, wzrastają natomiast trudności połączone z przeprowadzeniem spalania oraz zamiany wywiązanego ciepła na pracę w tym samym urządzeniu.Rozwój silników spalinowych pod względem ich jakości jak i liczby przebiega znacznie szybciej i łatwiej niż rozwój silników parowych, co – poza wzrastającymi potrzebami życia — tłumaczy się tym, że przemysł w chwili ich powstawania rozporządzał już znacznym doświadczeniem i wykształconym personelem. Mimo tego szybkiego rozwoju silnik spalinowy nie wywołał jakiegoś zasadniczego przeobrażenia życia, natomiast rozszerzył w niespodziewanie krótkim okresie i w zaskakująco wielkim zakresie swoje zastosowanie.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.