YANMAR 3TN88, 4TN88 wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników YANMAR 3TN88, 4TN88. Do silników YANMAR 3TN88, 4TN88 wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 3TN88, 4TN88 oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna  (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp 3TN88 Yanmara – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model 3TN88 oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika Yanmar 3TN88 oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

  • Wtryski Yanmar 3TNC88
  • Wtryski Yanmar 4TNC88W
  • Takeuchi TB153FR

Czas trwania pierwszej fazy spalania w silnikach zależy od gatunku paliwa, od temperatury powietrza w chwili wtrysku i od jakości rozpylenia paliwa. Jeżeli zarówno temperaturę, jak i rozpylenie doprowadzimy do poziomu optymalnego, to pozostanie jeszcze wpływ gatunku paliwa. Innymi słowy, dane paliwo w określonych warunkach potrzebuje określonego czasu, żeby samoczynnie się zapalić. Czas ten odpowiada ściśle, zależnie od prędkości obrotowej silnika, liczbie stopni, o jakie w tym czasie obróci się korba.

W silnikach wolnobieżnych opóźnienie zapłonu paliwa, nawet bardzo „leniwego”, może odpowiadać kilku czy kilkunastu stopniom obrotu wału korbowego i silnik może działać nienagannie. To samo jednak opóźnienie w silniku szybkobieżnym odpowiadać już będzie kilkudziesięciu, czy więcej stopniom obrotu wału, co nie tylko wpłynie na niesłychanie przewlekłe spalanie w pozostałych fazach, ale w skrajnym przypadku uniemożliwi w ogóle pracę silnika.

Specjalizujemy się w doradztwie, serwisie oraz sprzedaży części do silinków Yanmar. Na wszystkie pytania i/lub wątpliwości odpowiadamy telefonicznie i mailowo.