Yanmar 3TNA72, 3TNA72L termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3TNA72, 3TNA72L. Większość wersji termostatów do Yanmar 3TNA72, 3TNA72L mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3TNA72, 3TNA72L jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Charakterystyka efektywności przepuszczania filtru (charakterystyka przepuszczania zanieczyszczeń przez filtr) — zależność stosunku ilości zanieczyszczeń przed filtrem do ilości zanieczyszczeń po filtrowaniu w funkcji ich wymiarów określona doświadczalnie na podstawie pomiarów statystycznych w zakresie mierzalnych wymiarów zanieczyszczeń, wyrażona najczęściej w procentach.

Charakterystyka efektywności odfiltrowania filtru (charakterystyka odfiltrowania zanieczyszczeń przez filtr) — dopełnienie do 100% charakterystyki efektywności przepuszczania filtru, wyrażające procentowo stosunek różnicy ilości zanieczyszczeń przed i za filtrem do ilości zanieczyszczeń przed filtrem w funkcji wymiarów zanieczyszczeń.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.