Yanmar 3TNE68 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3TNE68. Większość wersji termostatów do Yanmar 3TNE68 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3TNE68 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Do podstawowych zespołów konstrukcyjnych filtru zalicza się obudowę, wkład filtracyjny, osadnik, wyposażenie pomocnicze oraz części przyłączeniowe. Są to tzw. części składowe filtru (elementy). Elementy składowe określają odwracalność (rewersyjność) filtru, czyli zdolność filtru do pracy w obu kierunkach przepływu a wielkość odpowiadająca najwęższej średnicy wewnętrznej przewodów i kanałów przepływowych filtru i części przyłączeniowych to tzw. przelot filtru (średnica nominalna przelotu).

Sposób włączenia filtrów określa umiejscowienie w układzie płynowym filtrów, zależnie od budowy układu i zastosowanych członów układu, przez stosowanie filtrów w przewodach ssawnych, w przewodach tłocznych (ciśnieniowych), w elementach układu, w przewodach spływowych oraz w zbiornikach płynu roboczego.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.