Yanmar 3TNE74 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3TNE74. Większość wersji termostatów do Yanmar 3TNE74 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3TNE74 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Ze względu na umocowanie i umieszczenie możemy rozróżnić:

– Filtr ssawny — filtr umocowany w otworze ssawnym układu przed generatorem ciśnienia lub generatorem przepływu płynu roboczego.

– Filtr spływowy — filtr umieszczony w przewodzie spływowym układu na końcu linii płynowej, w którym najczęściej filtrowanie odbywa się pod ciśnieniem „spływu” instalacji.

– Filtr tłoczny — filtr umieszczony w przewodzie tłocznym układu między generatorem ciśnienia lub przepływu płynu roboczego a urządzeniem sterującym w linii ciśnienia roboczego instalacji płynowej.

– Filtry komorowe (zbiornikowe) — urządzenia oczyszczające zainstalowane w zbiorniku płynu roboczego, do których są zaliczane zbiornikowe filtry powietrza (dla zbiorników zamkniętych) i otwarty filtr wlewowy z pokrywą, filtr spustowy umieszczony na przewodzie odpływowym układu, filtry wewnętrzne zbiornika, najczęściej w postaci koszy z wkładami magnetycznymi, oraz filtry hydrauliczne ssawne lub spływowe połączone konstrukcyjnie ze zbiornikiem.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.