Yanmar 3TNE82 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3TNE82. Większość wersji termostatów do Yanmar 3TNE82 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3TNE82 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Podział filtrów wg. parametrów filtracyjnych:

– Filtr sprzężony (zestaw filtracyjny) — zestaw z kilku filtrów o różnych parametrach, połączonych równolegle lub szeregowo.

– Filtr absolutny — filtr określający zanieczyszczenia zgodnie z pojęciem absolutnej dokładności oczyszczania.

– Filtr nominalny — filtr określający zanieczyszczenia zgodnie z pojęciem nominalnej dokładności oczyszczania.

Oczyszczanie wkładu filtracyjnego (patrz też regeneracja) — usuwanie części lub całości zanieczyszczeń osiadłych na wkładzie filtracyjnym poprzez wbudowanie dodatkowych urządzeń związanych z konstrukcją filtru, dokonywane ręcznie, mechanicznie lub automatycznie, w zasadzie bez konieczności demontażu filtru lub też dokonywane w czasie jego pracy.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.