Yanmar 3TNE84 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3TNE84. Większość wersji termostatów do Yanmar 3TNE84 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3TNE84 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Regeneracja wkładu filtracyjnego filtru — proces oczyszczania wkładu filtracyjnego z osiadłych na jego powierzchni i w głębi zanieczyszczeń. Regeneracja może być dokonana przez mycie lub płukanie wkładu filtracyjnego w specjalnych cieczach, przez przepuszczenie cieczy lub gazu w kierunku przeciwnym do kierunku filtrowania, przez poddanie drganiom wkładu i cieczy myjącej, przez wypalanie, przez oddziaływanie chemiczne, przez poddanie ograniczonej powierzchni wkładu zalanego cieczą intensywnej kawitacji, przez działanie polami sił odśrodkowych albo przez inne działania lub też przez połączenie wielu zasad regeneracji jednocześnie (patrz rozdział 7).

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.