Yanmar TK 2.49 zawory głowicy i prowadnice zaworowe Thermo King

W ofercie zawory silnika YANMAR 2.49 Thermo King  Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika YANMAR 2.49 Thermo King W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

  • Yanmar 2.49 Thermo King
  • Yanmar 249 Thermo King
  • Yanmar TK 2.49 Thermo King

Przy braku filtru oleju począwszy od przebiegu 1000 km (od zalania świeżego oleju), intensywność zużywania obszarów tarcia rośnie wraz z czasem pracy, podczas gdy filtr oleju utrzymuje stałą intensywność zużycia. Ten wzrost intensywności zużycia został spowodowany obecnością zanieczyszczeń, które cyrkulowały swobodnie w oleju.

Jednym z czynników determinujących zużywanie elementów silnika jest koncentracja zanieczyszczeń mechanicznych w oleju. Nikiforowa na podstawie badań przeprowadzonych na maszynie tarciowej podaje, że wzrost koncentracji zanieczyszczeń mechanicznych w oleju powyżej 1% powoduje pogorszenie właściwości smarnych oleju i wzrost zużycia, chociaż obecność niewielkiej ilości zanieczyszczeń obniża zużycie.

Na wszystkie pytania i/lub wątpliwości odpowiadamy telefonicznie i mailowo.