Yanmar 2D68, 2D68E panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 2D68, Yanmar 2D68E we wszystkich  wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 2D68, Yanmar 2D68E jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 2D68, Yanmar 2D68E są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 2D68, Yanmar 2D68E oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Wtryskiwacz mocowany obejmą może być wyposażony w rozpylacz niesymetryczny, ponieważ bez trudności daje się zabudować w ściśle określonym ustawieniu skrętnym, nadanym przez elementy ustalające. Wtryskiwacz kołnierzowy różni się od wtryskiwacza mocowanego obejmą jedynie tym, że jej zadania spełniają odpowiednio ukształtowane występy obudowy wtryskiwacza, tworzące charakterystyczny kołnierz kryzowy (stąd nazwa potoczna wtryskiwacz kryzowy). Na ogół wtryskiwacz kołnierzowy, znacznie smuklejszy niż wtryskiwacz mocowany obejmą, jest stosowany tylko wówczas, kiedy zwartość zabudowy elementów głowicy cylindra uniemożliwia użycie odejmowalnej obejmy, a usytuowanie gniazda osadczego nie pozwala na założenie wtryskiwacza wkręcanego lub wtryskiwacza z nakrętką mocującą. Każdy wtryskiwacz powinien być zabudowany w sposób zapewniający niezawodnie absolutną szczelność wnętrza komory spalania. Zwykle w tym celu stosuje się odpowiednio dobraną pierścieniową wkładkę sprężystą, która ulega zaciśnięciu między występem oporowym w gnieździe osadczym wtryskiwacza i czołem nakrętki dociskowej, unieruchamiającej gniazdo rozpylacza w obudowie wtryskiwacza. Przeważnie zadania omawianej wkładki (potocznie  uszczelki wtryskiwacza) spełnia typowa uszczelka wysokiej jakości, chroniona dodatkową podkładką stalową lub miedzianą przed uszkodzeniami wskutek przekręcania się kompletnego wtryskiwacza w gnieździe osadczym.