Yanmar 2D70, 2D70E filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E dostępne od ręki. Wysyłka  kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są  to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego.

W  przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której  pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania  silnika.

Dostępne są również wszystkie filtry hydrauliczne i kabinowe do maszyn z  silnikami Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E.

Skontaktuj się z nami.

Osie i wały muszą być wykonane zgodnie z rysunkiem. Czopy łożyskowe muszą być wykonane zgodnie z tolerancją podaną na rysunku, przy czym nie mogą wykazywać żądnych luzów promieniowych ani osiowych. Natomiast montowane na wał łożyska toczne nie mogą wykazywać żadnych luzów ani pęknięć musi być zachowana współosiowość łożysk. Łożyska ślizgowe muszą być tak wykonane i dopasowane, aby całą powierzchnią wewnętrzną przylegały do powierzchni czopa, a całą powierzchnią zewnętrzną do powierzchni korpusu. Otwory i rowki doprowadzające smar należy wykonać zgodnie z rysunkiem lub w sposób zapewniający dopływ smaru do łożysk.

Warunkiem dobrej pracy mechanizmów napędowych ciernych jest współosiowe ustawienie osi i wałów. Elementy cierne muszą być również ustawione współosiowo i przylegać do siebie całą swoją czystą i gładką powierzchnią. Montaż kół zębatych walcowych współpracujących ze sobą należy przeprowadzić tak, aby następowało prawidłowe zazębianie się kół. Prawidłowość zazębiania można uzyskać przez zachowanie odpowiedzi.