Yanmar 2D70, 2D70E tłoki silnika

Tłoki silnikowe do Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E – wszystkie wersje.

Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

Transformatorami małej mocy nazywamy takie transformatory, których moc zawiera się w granicach od kilku do kilku tysięcy woltamperów. Obserwowany w ostatnich, latach wzrost produkcji transformatorów tych wielkości jest związany z szybkim rozwojem elektroniki i automatyki, gdzie rośnie zastosowanie różnych typów urządzeń, w których transformatory malej mocy stanowią niezastąpione elementy. W tym rozdziale zostaną pokrótce omówione transformatory częstotliwości akustycznych, transformatory pikowe, impulsowe i pomiarowe. Oczywiście nie wyczerpuje to zagadnienia, jednak daje pewne pojęcie o problematyce, z którą spotykamy się przy użytkowaniu tego typu transformatorów.