Yanmar 2D70, 2D70E wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E. Do silników Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model 2D70, 2D70E oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

Chcąc otrzymać na impedancji Z0bc napięcia zmieniające się liniowo w funkcji kąta obrotu wirnika, stosujemy układ połączeń TO przedstawiony na rys. 3. 16b. Właściwy dobór impedancji Zks lub Zkr pozwala otrzymać liniową zależność napięcia wyjściowego przy zmianach kąta obrotu w zakresie 0 < a < 60°. Transformatory obrotu stosuje się także do rozwiązywania zadań trygonometrycznych, np. do określenia (z wartości napięć uzwojeń wtórnych) przeciwprostokątnej trójkąta prostokątnego przy znanych przyprostokątnych lub do określenia jednej przy- prostokątnej przy zadanej wartości przeciwprostokątnej i drugiej przyprostokątnej, jak również do znalezienia wektora wypadkowego przy znanych jego składowych lub na odwrót. Rozpatyrzmy przykład zastosowania TO do rozwiązywania trójkątów prostokątnych (układ do automatycznego obliczania wektora wypadkowego na podstawie dwóch składowych tego wektora).