Yanmar 2D70, 2D70E zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E. Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

Na strukturę wzmacniacza wywiera istotny wpływ rodzaj napięcia źródła sygnału. Sygnał prądu stałego warunkuje użycie wzmacniacza prądu stałego lub mostkowych modulatorów wnoszących uchyby związane z pełzaniem zera. Sygnał prądu przemiennego wnosi zakłócenia w postaci kwadratowej składowej sygnału i wyższych harmonicznych częstotliwości nośnej. Zakłócenia pomniejszają wzmocnienie, a tym samym sprzyjają powiększaniu się statycznych i dynamicznych uchybów układu nadążnego. W układach z dwufazowymi silnikami wptyw składowej kwadratowej i harmonicznych nieparzystych odbija się bezpośrednio na silniku i wywołuje statyczne przesunięcie zera układu. Ważnym wymaganiem odnoszącym się do wzmacniaczy w pomiarowych układach nadążnych będzie właściwa ochrona przed zakłóceniami.