Yanmar 2TNE68 komplet uszczelek silnika, zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 2TNE68. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez. W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 2TNE68 – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych. Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 2TNE68 (jest to komplet głowicy wraz z  uszczelką klawiatury – pokrywy zaworowej) oraz uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki. Posiadamy:

  • Komplet uszczelek Yanmar 2TNE68-YB
  • Komplet uszczelek Yanmar 2TNE68L
  • Komplet uszczelek Yanmar 2TNE68-HG
  • Komplet uszczelek Yanmar 2TNE68-DM4
  • Komplet uszczelek Yanmar 2TNE68-DM
  • Komplet uszczelek Yanmar 2TNE68C-EBG
  • Komplet uszczelek Yanmar 2TNE68-CDM
  • Komplet uszczelek Yanmar 2TNE68C

 

Denko narażone jest na wysokie temperatury w czasie spalania, wskutek czego silnie się nagrzewa. W tłokach jednolitych o denkach niechłodzonych odprowadzenie ciepła odbywa się trzema drogami: przez część pierścieniową i pierścienie do chłodzonych ścianek cylindra, przez część nośną tłoka i przez wewnętrzną powierzchnię denka, omywaną powietrzem. Obie ostatnie drogi biorą niewielki udział — najwięcej ciepła odprowadzają pierścienie. Powinno to być wskazówką dla wykonania bardzo łagodnych przejść między denkiem a częścią pierścieniową, co ma dodatkowo- i tę zaletę, że lepiej usztywnia denko od żeber. Taki sposób chłodzenia denka jest bardzo prosty, ma jednak tę wadę, że utrzymuje w znacznej temperaturze pierścienie, a zwłaszcza pierścień górny, który niejednokrotnie musi być chroniony wcięciem.

Nasza firma jest jednym z największych dostawców części zamiennych do silników Yanmar. Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.