Yanmar 2TNE68 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 2TNE68. Większość wersji termostatów do Yanmar 2TNE68 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 2TNE68 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Filtr energetyczny to filtr, którego działanie polega na odmienności skutków oddziaływania pola sił na płyn i zawarte w nim zanieczyszczenia. Do filtrów energetycznych zaliczamy:

– Filtr grawitacyjny — filtr energetyczny, w którym osadzanie się cząstek stałych odbywa się pod wpływem działania siły ciężkości,

– Filtr płynodynamiczny — filtr, w którym oddzielenie fazy stałej od fazy ciekłej odbywa się pod działaniem sił płynodynamicznych,

– Filtr magnetyczny (z magnesem stałym, z elektromagnesem) —filtr energetyczny, w którym oddzielanie faz odbywa się pod wpływem pola magnetycznego, które może być wytworzone przez magnes stały lub elektromagnes.

– Filtr elektryczny (elektrofiltr) — filtr energetyczny, w którym oddzielenie fazy stałej od płynnej odbywa się pod wpływem działania elektrostatycznego pola sił lub sił elektrodynamicznych o wysokiej częstotliwości. Filtry elektryczne dzieli się na filtry elektrostatyczne i  wysokoczęstotliwościowe.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.