Yanmar 3.53 Thermo King cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika YANMAR 3.53 Thermo King W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika YANMAR 3.53 Thermo King występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji silnika YANMAR 3.53 Thermo King. W standardowych wersjach YANMAR 3.53 Thermo King elektromagnes jest montowany do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia silnika.

  • Yanmar 3.53 Thermo King
  • Yanmar 353 Thermo King
  • Yanmar TK 3.53 Thermo King

Mimo że wyższa temperatura ścianek (większa prędkość obrotowa rozruchu) jest zawsze pożądana, ostrość tego zagadnienia nie jest dla wszystkich silników jednakowa. Silniki gazowe np. są na ogół mało wrażliwe na warunki, w jakich odbywa się rozruch. Znacznie trudniejsze są silniki IZ na paliwo płynne. Źle odparowane kropelki paliwa niechętnie wchodzą w reakcję z tlenem powietrza, osiadają na ściankach i pokrywają elektrody świecy, zakłócając prawidłowy przeskok iskry. Tym się tłumaczy, często obserwowany, utrudniony rozruch tych silników przy niskiej temperaturze otoczenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.