Yanmar 3.53 Thermo King czujnik temperatury, czujnik ciśnienia oleju

W ciągłej sprzedaży wszystkie czujniki do silnika YANMAR 3.53 Thermo King. Są to m.in. czujniki temperatury płynu chłodzącego, czujniki ciśnienia oraz inne elementy silnika.

Oprócz czujników, do silnika YANMAR 3.53 Thermo King  oferujemy inne elementy osprzętu takie jak np. regulator napięcia, przekaźnik do świec oraz wiele innych.

  • Yanmar 3.53 Thermo King
  • Yanmar 353 Thermo King
  • Yanmar TK 3.53 Thermo King

Rozrusznik bezwładnościowy zakończony jest małym kołem zębatym, współpracującym z wieńcem zębatym osadzonym najczęściej na kole zamachowym silnika. Mimo dużego przełożenia nie udaje się zazwyczaj uniknąć dodatkowej przekładni między masami a wymienionym wyżej małym kółkiem zębatym. Po rozkręceniu korbą ręczną mas, co trwa na ogół 2-3 minut, przesuwa się dźwignię w lewo, wskutek czego jednocześnie włącza się sprzęgło i wprowadza się małe kółko w zazębienie z wieńcem na kole zamachowym. Z chwilą uruchomienia silnika rozrusznik musi zostać natychmiast wyłączony. Bardzo prostym i niezawodnym zabezpieczeniem jest wprowadzenie na kółku i wieńcu zębatym skośnych zębów. Kółko zostaje wówczas samoczynnie wyzębione i przesunięte w lewo, co pociąga za sobą jednoczesne wyłączenie sprzęgła.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.