Yanmar 3.53 Thermo King panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika YANMAR 3.53 Thermo King we wszystkich wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe YANMAR 3.53 Thermo King jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do YANMAR 3.53 Thermo King są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika YANMAR 3.53 Thermo King oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

  • Yanmar 3.53 Thermo King
  • Yanmar 353 Thermo King
  • Yanmar TK 3.53 Thermo King

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Duża niezawodność działania, spowodowała, że choć w stale i szybko zmniejszającym się zakresie, silniki z głowicą żarową budowane są jeszcze i dziś, głównie dla rolnictwa. Ciekawe jest, że najbardziej rażące przy rozruchu długotrwałe nagrzewanie lampą pokrywy stanowi w gospodarstwach rolnych swego rodzaju zaletę. Stojące przez cały rok na dworze lub w przewiewnych szopach silniki (ciągniki) zostają przy tej sposobności nagrzane przez konwekcję, co bardzo ułatwia ich rozruch w niesprzyjających warunkach klimatycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.