Yanmar TK 3.53 świece żarowe Thermo King

Świece żarowe do silnika YANMAR 3.53 Thermo King dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę. Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach,  w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do Twojego YANMAR 3.53 Thermo King możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika YANMAR 3.53 Thermo King Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.

  • Yanmar 3.53 Thermo King
  • Yanmar 353 Thermo King
  • Yanmar TK 3.53 Thermo King

Widmo wymuszające starzenie fizyczne jest opisane zbiorem lub superpozycją charakterystyk procesów trybologicznych, cieplnych, chemicznych i innych. Procesami, które powodują najintensywniejsze starzenie silników, są procesy zużywania na skutek tarcia, szczególnie tzw. zużywanie ścierne.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.