Yanmar TK 3.53 Thermo King termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3.53 Thermo King.

  • Yanmar 3.53 Thermo King
  • Yanmar 353 Thermo King
  • Yanmar TK 3.53 Thermo King

Większość wersji termostatów do Yanmar 3.53 Thermo King mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3.53 Thermo King jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Materiały porowate są stosowane zarówno jako małe filtry o powierzchni ok. 1 cm2 oraz jako zestawy filtracyjne o  powierzchni kilkudziesięciu m2. Najbardziej rozpowszechnionymi materiałami stosowanymi na wkłady filtracyjne są: brąz, żelazo, stale nierdzewne, tworzywa sztuczne, papier itp. Na przykład filtry cieczy i gazów z wykorzystaniem wkładów ze spieków metalowych stosuje się do oczyszczania powietrza w zakładowych stacjach zasilania, przed precyzyjnymi zespołami pneumatycznych przyrządów pomiarowych i automatyki, do oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń radioaktywnych, do oczyszczania nafty, benzyny i olejów w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i chemicznym.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.