Yanmar 3.53 Thermo King pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika YANMAR 3.53 Thermo King. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do YANMAR 3.53 Thermo King, jak i pierścienie nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników YANMAR 3.53 Thermo King. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika YANMAR 3.53 Thermo King udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik YANMAR 3.53 Thermo King pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

  • Yanmar 3.53 Thermo King
  • Yanmar 353 Thermo King
  • Yanmar TK 3.53 Thermo King

Głównym źródłem zwiększenia mocy jest oczywiście zwiększenie gęstości ładunku powietrza, nie jest to jednak źródło jedyne. Wskutek tego, że ciśnienie powietrza w przewodzie ssącym jest wyższe od ciśnienia wydechu, pole tzw. pętli na wykresie pracy silnika staje się polem dodatnim i dzięki temu musi być do właściwego pola pracy dodane, a nie odjęte jak w silnikach niedoładowanych. Dotyczy to zarówno doładowania mechanicznego jak i turbodmuchawą, z tym, że wobec nieco większego ciśnienia wydechu przy doładowaniu turbodmuchawą, wartość pola pętli będzie przy tym rozwiązaniu mniejsza.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.