Yanmar 3.66 Thermo King cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika YANMAR 3.66 Thermo King W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika YANMAR 3.66 Thermo King występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji silnika YANMAR 3.66 Thermo King. W standardowych wersjach YANMAR 3.66 Thermo King elektromagnes jest montowany do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

  • Yanmar 3.66 Thermo King
  • Yanmar 366 Thermo King
  • Yanmar TK 3.66 Thermo King

Istotne znaczenie mają warunki rozruchu dla silników ZS. Jeżeli nie nastąpi dostateczne odparowanie kropelek wtryśniętego paliwa, jeżeli nie zostanie przekroczona przy końcu suwu sprężania temperatura zapłonu, to rozruch w ogóle nie nastąpi. Przy tym wszystkim silniki ZS wymagają znacznie mocniejszych urządzeń rozruchowych. Przyczyniają się do tego wyższe w stosunku do innych silników ciśnienia sprężania, większe masy, które należy przyspieszyć, większe powierzchnie trące.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.