Yanmar 3.66 Thermo King panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika YANMAR 3.66 Thermo King we wszystkich wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe YANMAR 3.66 Thermo King jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do YANMAR 3.66 Thermo King są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika YANMAR 3.66 Thermo King oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

  • Yanmar 3.66 Thermo King
  • Yanmar 366 Thermo King
  • Yanmar TK 3.66 Thermo King

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Będące w powszechnym użytkowaniu współczesne silniki cieplne pracują jako maszyny tłokowe lub jako turbiny. Oba te układy obarczone są pewnymi wadami. Wysiłki zmierzające do uniknięcia mas posuwisto-zwrotnych układu korbowego i konwencjonalnego rozrządu, przy jednoczesnym zachowaniu objętościowego charakteru przebiegu spalania, doprowadziły do powstania całego szeregu silników, zwanych potocznie silnikami wirującymi lub silnikami z tłokiem wirującym. Sprawy jakości i trwałości uszczelnień komory spalania, zachowanie się gładzi cylindra oraz opanowanie naprężeń cieplnych, występujących w większości proponowanych rozwiązań na bardzo skupionej i małej powierzchni, stanowią do tej pory trudności hamujące rozpowszechnienie się takich układów.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.