Yanmar 3.66 Thermo King pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika YANMAR 3.66 Thermo King. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do YANMAR 3.66 Thermo King, jak i pierścienie nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników YANMAR 3.66 Thermo King. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika YANMAR 3.66 Thermo King udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik YANMAR 3.66 Thermo King pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

  • Yanmar 3.66 Thermo King
  • Yanmar 366 Thermo King
  • Yanmar TK 3.66 Thermo King

Pozorna wyższość doładowania mechanicznego okupiona jest poborem mocy na napęd dmuchawy, i że zwiększone pole pętli stanowi tylko częściowy zwrot pobranej mocy. Drugim źródłem zwiększenia mocy jest lepsze wyzyskanie pojemności skokowej cylindra. Dzięki stosowaniu (z reguły) w silnikach doładowanych zwiększonego przekrycia zaworów dla opanowania nadmiernych ciśnień maksymalnych, dla obniżenia temperatury spalin i dla zachowania wartości stopnia sprężania w najkorzystniejszych granicach uzyskuje się dodatkowe zwiększenie porcji powietrza, które można wykorzystać do spalenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.