Yanmar TK 3.66 świece żarowe Thermo King

Świece żarowe do silnika YANMAR 3.66 Thermo King dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę. Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach,  w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do Twojego YANMAR 3.66 Thermo King możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika YANMAR 3.66 Thermo King Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.

  • Yanmar 3.66 Thermo King
  • Yanmar 366 Thermo King
  • Yanmar TK 3.66 Thermo King

Zużywanie ścierne elementów układów tłokowo-korbowego i rozrządu jest wywoływane głównie istnieniem zanieczyszczeń w płynach eksploatacyjnych (powietrzu, paliwie, oleju). Ograniczanie intensywności zużywania ściernego tych elementów jest najskuteczniejsze poprzez eliminowanie zanieczyszczeń z płynów. Oddzielanie fazy stałej z płynu może być realizowane poprzez:

-zastosowanie przegrody filtracyjnej,

-wykorzystanie pola sił magnetycznych, elektrycznych, grawitacyjnych, odśrodkowych i innych.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.