Yanmar 3.66 Thermo King zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3.66 Thermo King. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3.66 Thermo King – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3.66 Thermo King. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki. Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar Thermo King.

  • Yanmar 3.66 Thermo King
  • Yanmar 366 Thermo King
  • Yanmar TK 3.66 Thermo King

Aby zapewnić konieczną przestrzeń „parową”, napełnia się butle skroplonym gazem najwyżej do 90% ich pojemności. Pobieranie gazu jest bardzo udogodnione z tego powodu, że istnienie „przestrzeni parowej” i ciśnienie w niej zależne jest od temperatury otoczenia, a nie od chwilowej zawartości butli, dzięki czemu skropliny dopływają do podgrzewacza pod prawie niezmiennym ciśnieniem, aż do zupełnego wyczerpania się całej zawartości butli. W instalacjach na gaz skroplony stosuje się również pomocniczy gaźnik zasilany benzolem.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.