Yanmar TK 3.66 Thermo King termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3.66 Thermo King.

  • Yanmar 3.66 Thermo King
  • Yanmar 366 Thermo King
  • Yanmar TK 3.66 Thermo King

Większość wersji termostatów do Yanmar 3.66 Thermo King mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3.66 Thermo King jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Szczególne znaczenie ze względu na dużą wytrzymałość mechaniczną i termiczną oraz łatwość uzyskania określonych wymiarów porów ma stosowanie spieków metalowych jako filtrów w urządzeniach hydraulicznych sterujących i wykonawczych, w przemyśle wydobycia nafty, energetyce atomowej oraz w urządzeniach płynowych rakiet i różnych zastosowaniach wojskowych. Coraz częściej stosuje się metalowe filtry spiekane w hydraulicznych i pneumatycznych urządzeniach i obrabiarek, w automatyce wydobycia węgla, maszynach budowlanych, drogowych itd.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.