Yanmar TK 3.66 tłoki silnikowe Thermo King

Tłoki silnikowe do Yanmar TK 3.66 Thermo King dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do YANMAR 3.66 Thermo King – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika YANMAR 3.66 Thermo King mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika – wszystkie wersje.

Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

  • Yanmar 3.66 Thermo King
  • Yanmar 366 Thermo King
  • Yanmar TK 3.66 Thermo King

Zużywanie elementów silnika na skutek działania luźnych cząstek ciał stałych jako zanieczyszczeń płynów to rodzaj zużywania, jako zbiór procesów wymuszających starzenie fizyczne silnika, jest quasi tożsamy ze zużywaniem „ściernym”, spowodowanym oddziaływaniem występów nierówności jednego elementu na warstwę wierzchnią drugiego elementu, przemieszczających się względem siebie, a ruchowi temu towarzyszy tarcie suche lub mieszane.

Nasza firma jest jednym z największych dostawców części zamiennych do silników Yanmar. Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.