Yanmar 3.70 Thermo King cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika YANMAR 3.70 Thermo King W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika YANMAR 3.70 Thermo King występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji silnika YANMAR 3.70 Thermo King. W standardowych wersjach YANMAR 3.70 Thermo King elektromagnes jest montowany do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

  • Yanmar 3.70 Thermo King
  • Yanmar 370 Thermo King
  • Yanmar TK 3.70 Thermo King

Może się zdarzyć, że mimo długotrwałego obracania układu korbowego nie uda się uruchomić silnika ZS, jeśli nie zastosujemy dodatkowych urządzeń umożliwiających rozruch. Zależy to zresztą w dużej mierze od typu komory spalania. Komory dzielone, o małym stosunku objętości komory do jej powierzchni wymagają takich urządzeń z reguły, pozostałe typy komór — tylko w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Aby wyczerpać zagadnienie, warto przypomnieć, że rozpylenie paliwa przy małych prędkościach obrotowych wyraźnych się pogarsza, co nie przyczynia się do ułatwienia rozruchu. Żeby tę niedogodność złagodzić, stosuje się z reguły w czasie uruchomiania wtrysk największej dawki paliwa.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.