Yanmar 3.70 Thermo King czujnik temperatury, czujnik ciśnienia oleju

W ciągłej sprzedaży wszystkie czujniki do silnika YANMAR 3.70 Thermo King. Są to m.in. czujniki temperatury płynu chłodzącego, czujniki ciśnienia oraz inne elementy silnika.

Oprócz czujników, do silnika YANMAR 3.70 Thermo King oferujemy inne elementy osprzętu takie jak np. regulator napięcia, przekaźnik do świec oraz wiele innych.

  • Yanmar 3.70 Thermo King
  • Yanmar 370 Thermo King
  • Yanmar TK  3.70 Thermo King

W ogromnej większości samochodowych silników IZ i ZS do mocy ok. 250 KM instaluje się rozruszniki elektryczne. Są to elektryczne silniki szeregowe zasilane z baterii akumulatorów o napięciu 6,12 lub 24 V. Małe kółko zębate osadzone przesuwnie na wale rozrusznika zazębia się w czasie rozruchu z wieńcem zębatym na obwodzie koła zamachowego silnika. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo uzyskać między kółkiem i wieńcem przełożenie 1 : 15, a nawet 1 : 20. Mimo jednak tego przełożenia moc rozrusznika musi być dość duża. Należy jednak zachować ostrożność przy ustalaniu wielkości rozrusznika, gdyż jego zachowanie się zależy w dużym stopniu od możliwości przeciążenia, które z reguły jest nie do uniknięcia. Często instaluje się dwa rozruszniki pracujące równolegle. Zazębienie kółka zębatego z wieńcem dokonuje się w rozmaity sposób.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.