Yanmar 3.70 Thermo King panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika YANMAR 3.70 Thermo King we wszystkich wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe YANMAR 3.70 Thermo King jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do YANMAR 3.70 Thermo King są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika YANMAR 3.70 Thermo King oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

  • Yanmar 3.70 Thermo King
  • Yanmar 370 Thermo King
  • Yanmar TK 3.70 Thermo King

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Zwiększenie mocy silników, a więc lepsze wykorzystanie objętości skokowej było i jest zagadnieniem zawsze aktualnym. Zwiększenie mocy w silnikach IZ można uzyskać przez zwiększenie  stopnia sprężania, co pociąga za sobą konieczność wprowadzenia paliw o większej liczbie oktanowej, oraz przez wprowadzenie najbardziej racjonalnych kształtów komór spalania. W silnikach ZS ten sam cel uzyskać można przez opanowanie coraz doskonalszego wymieszania ładunku, a więc dalsze zmniejszenie wartości współczynnika nadmiaru powietrza.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.