Yanmar 3.70 Thermo King pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika YANMAR 3.70 Thermo King. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do YANMAR 3.70 Thermo King, jak i pierścienie nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników YANMAR 3.70 Thermo King. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika YANMAR 3.70 Thermo King udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik YANMAR 3.70 Thermo King pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

  • Yanmar 3.70 Thermo King
  • Yanmar 370 Thermo King
  • Yanmar TK 3.70 Thermo King

Bardzo korzystnie odbija się doładowanie na przebiegu spalania. Doprowadzone pod ciśnieniem powietrze, rozprężając się częściowo po otwarciu zaworu ssącego, otrzymuje dodatkowy impuls zwiększający zawirowanie. Poza tym większa temperatura w końcu suwu sprężania i większa koncentracja cząsteczek tlenu w ładunku bardzo skutecznie skraca czas trwania pierwszej fazy spalania.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.