Yanmar 3.70 Thermo King Pompa paliwa elektryczna i ręczna

Pompa podająca paliwo do silnika Yanmar 3.70 Thermo King. Dostawa kurierska na całą Polskę. Pompa dostępna na miejscu lub w bardzo krótkim terminie realizacji.

Do silnika Yanmar 3.70 Thermo King posiadamy w ofercie wszystkie wersje pompek paliwa, zarówno elektryczne, jak i mechaniczne (ręczne). Oprócz pompy paliwa do Yanmar 3.70 Thermo King w ofercie również pompa wtryskowa do tego silnika.

  • Yanmar 3.70 Thermo King
  • Yanmar 370 Thermo King
  • Yanmar TK 3.70 Thermo King

Przy zasilaniu pulsacyjnym istnieje możliwość skutecznego zwiększenia energii spalin przez wcześniejsze otwarcie zaworu wydechowego, pociąga to jednak za sobą zmniejszenie pola pętli oraz zwiększenie obciążenia cieplnego turbiny i jednostkowego zużycia paliwa. Spotyka się jeszcze poza tym układy, w których dwa turbozespoły pracują szeregowo lub układy, w których niewielkie doładowanie osiągnięte zostaje tylko przez wyzyskanie bezwładności słupów spalin i powietrza, z całkowitym pominięciem dmuchawy. To ostatnie rozwiązanie możliwe jest naturalnie tylko w silnikach pracujących przy stałej prędkości obrotowej.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.