Yanmar 3.70 Thermo King pompa wody

Pompa wody do silnika YANMAR 3.70 Thermo King, pracującego w maszynach budowlanych, wózkach widłowych oraz agregatach.

Pompa wodna YANMAR 3.70 Thermo King występuje w kilku wersjach – wszystkie te wersje są dostępne od ręki z naszego magazynu lub do sprowadzenie w najkrótszym możliwym terminie, wraz z dostawą spedycyjną wprost do Państwa siedziby.

Termostat YANMAR 3.70 Thermo King

Oprócz pompy wody, do silnika YANMAR 3.70 Thermo King oferujemy również termostaty. Niezależnie od tego, czy poszukujesz pompy wody, czy innego elementu układu.

  • Pompy wody Yanmar 3.70 Thermo King
  • Pompy wody Yanmar 370 Thermo King
  • Pompy wody Yanmar TK 3.70 Thermo King

W układzie Rootsa, między dmuchawą a silnikiem powinna być przewidziana przelotnia (zbiornik wyrównawczy), gdyż powietrze podawane jest impulsami, co nie jest korzystne, zwłaszcza przy niewielkiej różnicy prędkości obrotowych wirników i silnika. Żeby tę wadę złagodzić, lepiej jest stosować wirniki o trzech zębach względnie, idąc jeszcze dalej, wprowadzić wirniki skręcone śrubowo. Utrudnia to poważnie ich wykonanie, tym bardziej, że jeden z wirników musi mieć wówczas skręt lewy, a drugi prawy. Można tę trudność obejść wprowadzając przy prostych wirnikach skośny otwór doprowadzający i odprowadzający powietrze.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.