Yanmar TK 3.70 świece żarowe Thermo King

Świece żarowe do silnika YANMAR 3.70 Thermo King dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę. Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach,  w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do Twojego YANMAR 3.70 Thermo King możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika YANMAR 3.70 Thermo King Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.

  • Yanmar 3.70 Thermo King
  • Yanmar 370 Thermo King
  • Yanmar TK 3.70 Thermo King

Płynami eksploatacyjnymi stosowanymi w tłokowych silnikach spalinowych nazywamy olej, paliwo i powietrze. Zanieczyszczeniami, znajdującymi się w płynach eksploatacyjnych, wpływającymi na intensywność starzenia fizycznego elementów silnika są:

1)            ziarniste substancje stałe, o różnym składzie granulometrycznym, fizycznym i chemicznym,

2)            substancje smoliste (laki, nagary i inne),

3)            substancje chemicznie aktywne (powodujące starzenie na skutek procesów korozyjnych, utleniania i innych),

4)            substancje płynne, tworzące z płynami eksploatacyjnymi roztwory sprzyjające innym procesom starzenia (kawitacja, zmęczenie WW i inne).

Spośród wymienionych zanieczyszczeń płynów eksploatacyjnych, które mogą być eliminowane poprzez filtrację a intensyfikujące starzenie fizyczne silnika, są substancje ziarniste stałe i substancje smoliste.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.