Yanmar 3.70 Thermo King zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3.70 Thermo King. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3.70 Thermo King – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3.70 Thermo King. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki. Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

  • Yanmar 3.70 Thermo King
  • Yanmar 370 Thermo King
  • Yanmar TK 3.70 Thermo King

Silniki ZS zasilane gazami uruchamia się normalnie na oleju napędowym, po czym do przewodu ssącego doprowadza się zamiast powietrza — mieszaninę palną, a więc mieszaninę powietrza i gazu. Silnik otrzymując zwiększoną porcję ciepła zaczyna przyspieszać, wskutek czego regulator sprzężony jedynie z pompą wtryskową, dla utrzymania prędkości obrotowej na zadanym poziomie, zmniejsza stopniowo wtryskiwaną dawkę paliwa. W dobrze rozwiązanych instalacjach tego rodzaju osiąga się przy pełnym obciążeniu silnika dawkę paliwa płynnego rzędu 15-20 g/KMh, a więc przeciętnie dwa razy mniejszą niż przy biegu silnika luzem. Jest to już dawka tak mała, że mogą występować zjawiska przerw w podawaniu paliwa i w związku z tym — konieczność odpowiedniego doboru średnic iglicy.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.